TUNING CLUB DCA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 OZNAMENIE!!

Goto down 
+2
Karky
Cypo
6 posters
AutorSpráva
Cypo
Admin
Admin
Cypo


Počet príspevkov : 315
Age : 33
Tvoje auto : Zatal nic ale cem BMW E36
Registration date : 16.01.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyPo máj 03, 2010 12:05 pm

Takze pisem preto lebo uz mam plne zuby riesit nieco s jednotlivcami
Tyka sa to zrazu a celeho toho cirkusu co tam bol, ak si niekto mysli ze to vie lepsie nech si to skusi a ak nie nech drzi hubu a krok, tym myslim ,,tunerov" ktory si tam dosli robit co chceli, prisli chalani z PB a vy ste nam spravili dobru hanbu, spravali ste sa jak male 12 rocne deti co nevedia co je disciplina, neviem ci poslat niekoho k nim na zraz aby nam nespravil dalsiu hanbu,fakt dik ze ste nato seci jak vzdy jebali a robili ste si co chceli, sak co zajebe tam kohosi a bude svaty pokoj, ak sa niekomu nelubi moze si to organizovat sam ja sa nato tiez mozem len vyjebat,
skoncil som !
Návrat hore Goto down
https://tuningdca.slovakforum.net
Karky




Počet príspevkov : 1
Registration date : 26.11.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyPo máj 03, 2010 5:37 pm

Cypo napísal:
Takze pisem preto lebo uz mam plne zuby riesit nieco s jednotlivcami
Tyka sa to zrazu a celeho toho cirkusu co tam bol, ak si niekto mysli ze to vie lepsie nech si to skusi a ak nie nech drzi hubu a krok, tym myslim ,,tunerov" ktory si tam dosli robit co chceli, prisli chalani z PB a vy ste nam spravili dobru hanbu, spravali ste sa jak male 12 rocne deti co nevedia co je disciplina, neviem ci poslat niekoho k nim na zraz aby nam nespravil dalsiu hanbu,fakt dik ze ste nato seci jak vzdy jebali a robili ste si co chceli, sak co zajebe tam kohosi a bude svaty pokoj, ak sa niekomu nelubi moze si to organizovat sam ja sa nato tiez mozem len vyjebat,
skoncil som !

Cypko, čo Ti poviem, za dobrotu na žebrotu...... :-(
Návrat hore Goto down
ptk
Admin
Admin
ptk


Počet príspevkov : 48
Registration date : 04.02.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyPo máj 03, 2010 5:48 pm

Cypo má pravdu. akcia sa poriadne rozrástla, a nemôže to zostať tak, ako to je teraz - chaos, nondisciplína, hanba. Neviem či som aj ja prispel k Cypovmu nasratiu, snáď nie, ale nedivím sa mu. Ľudia tam behali po ceste, autá šprintovali proti sebe, trapáci (vid jeden megan cabrio) sa tam premávali len tak zhora dole, pritom auto ani neni ich.... Jako fakt pred Autofil-om sme sa moc nevytiahli.

Navrhujem prestať so sťažovaním sa na cypa (,,prečo tak málo fotiek, aj mobilom by som nafotil viac,, a podobné) a pred ďalšou akciou, ak nejaká bude, sa lepšie dohodnúť na organizácií.
Ja navrhujem
1. pred, abo tesne po zahájení by mal každý vedieť, kedy sa čo na akcií bude diať (hlavne aj hostia z iných klubov, už to nie sme len my, čo tam jazdíme 3 či 4roky). teda formou letákov abo tak nejak by bol stanovený presný časový rozvrh - od-do - billa, od-do - lieskovec , o ... záverečný ORGANIZOVANY a SPOLOCNY hadik cez kolacin + základné info o správaní sa na akcii (Dizajn letáku by zvládol Cypo, s tlačou by som možno pomohol aj ja.)
2. pred zrazom, by sa tu na stránke prihlásilo pár z nás dobrovolníkov, čo by pomohlo s organizáciou - to znamená, že nie že tam cypo bude riadiť aj bezpečnosť aj štarty aj neviem čo a ja tam budem sám húkať po tých telatách na ceste. Jednoducho budú 2-ja / 3-ja, čo budú dávať bacha na ludí na ceste pri šprintoch a na parkovanie áut pred billou a pri lieskovci. ďalej by sa niekto určil pre štarty z jednej strany a niekto pre tie z druhej strany + fotografovia. tu si myslím, že by mal určite dominovať Cypo, ja mu rád pomôžem ak o to ešte bude stáť
(mohli by sa spraviť zo 4 klubové tričká, a tie by sa vždy požičali tým, čo by sa o túto organizáciu starali, aby boli odlíšení).

Treba si uvedomiť, že akcia NIE JE zrovna 2 krát LEGALNA, preto treba otázku takejto podstivej organizácie a prípravy riešiť!

Takže Cypo ak som k tvojmu nasratiu prispel aj ja, tak soráč, rád pomôžem pri riešení a plánovaní ďalšej akcie. + dajaké fotky mám aj ja, ale sú len zo starého foťáku, bo nový som nemal, tak to dakde upnem a dám ti vedieť, ak by si chcel dačo povyberať (abo ak budem stíhať upnem k tvojim fotkám)
Návrat hore Goto down
http://www.my.opera.com/ptk_
Cypo
Admin
Admin
Cypo


Počet príspevkov : 315
Age : 33
Tvoje auto : Zatal nic ale cem BMW E36
Registration date : 16.01.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyPo máj 03, 2010 6:08 pm

Nie Peto prave takych ako ty by to celo viac, dotycneho na cabrii som sa pytal to je tvoje auto? nie a sadol do neho >D a ja ze tak s nim chodte do prec ale a uz isiel, kua to je jaka zodpovednost, nehat auto v polke cesty, boha sak bud sa drbnem na cestu do zadu kde nikomu nezavadzam alebo normalne k ludom, ako kazdi ,,normalni", s organizaciou to dopadlo ako to dopadlo, cakal som tam Curkiho a Lubena, ale neprisli takze som zostal sam, a aby sme nevypadali jak curaci, zacal som so sprintami, najskor reci ked som povedal ze nebudu sprinty ze to nie to nie a ked sa povedalo budu zrazu nikto necel dat, a tym chcem podakovat aj tebe Peto za to ze si siel so svojou cicou na sprinty a este k tomu aj vyhral wauw Smile,
Co sa tyka tejto organizacie, letaky by to spravili, popripade by to chcelo aspon 5-6 ludi ktory by poucili ludi na mieste co maju a co nesmu, lebo ja sanitky volat nebudem, tak isto by sa mal spravit harmonogram, lebo toto je jak ked sa stado oviec zebere desi, kazdy hovadiny robi ale tak ked uz hovadiny aspon mimo premavku a ludi , nechapem, zakazat niekomu tam chodit, keby mame vstupne, by sa to krasne vyriedilo
Návrat hore Goto down
https://tuningdca.slovakforum.net
ptk
Admin
Admin
ptk


Počet príspevkov : 48
Registration date : 04.02.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyPo máj 03, 2010 7:12 pm

noo takže bolo čo bolo ... povedali sme si...
za môj šprint poďakuj mojej polovičke, ktorá mi ho povolila (inak by som jazdil aj častejšie).
a nech je to presne ako hovoríš:
-tu sa dohodneme, aspoň 4ia, že tam budeme robiť poriadok,
- usmernovanie parkovania
- usmernovanie ludí pri šprintoch
- rozdávanie letákov pri vstupe na Billa parkovisko
- fotograf
- štarty šprintov

-spravia sa malé informačné letáky
- od kedy čo bude,
- že na akcií sú na vlastné riziko
- bezpečnostné pokyny

+(ja by som bol aj za tie odlišovacie tričká (tie by boli majetkom klubu a požičiavali by sa len organizátorom počas konania zrazu))
+tie žlté pásky, čo kedysi zohnal lubo či kto tiež neboli na škodu

vstupné by som ešte nechal tak, myslím, že by to moc ludí odradilo.
najskôr by to chcelo zraz, na ktorom by sme všetkým ukázali, že aj DCA tuning klub vie ukázať, ako má taký poriadny zraz vyzerať.

Vravím, rád pomôžem a zapojím sa, len nie vždy mám čas a možnosť, no plánovanie vopred a včasné upozornenie by to spravilo.

ps: už som pridal FOTKY!!! (k tvojim Cypo)
Návrat hore Goto down
http://www.my.opera.com/ptk_
Cypo
Admin
Admin
Cypo


Počet príspevkov : 315
Age : 33
Tvoje auto : Zatal nic ale cem BMW E36
Registration date : 16.01.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyPo máj 03, 2010 7:15 pm

suhlasim, dam niektore veci do pohybu
Návrat hore Goto down
https://tuningdca.slovakforum.net
slubox

slubox


Počet príspevkov : 27
Location : Pov.Bystrica
Tvoje auto : BMW E30 335i
Registration date : 30.12.2009

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyPo máj 03, 2010 10:14 pm

ptk napísal:


najskôr by to chcelo zraz, na ktorom by sme všetkým ukázali, že aj DCA tuning klub vie ukázať, ako má taký poriadny zraz vyzerať.


už sa teším(e) bounce

k téme... nehovorim že autofilclub je najlepší, ale máme určitú disciplínu a súdržnosť, máme rozbehnuté forum, napriklad cestou k vám naši dvaja novší členovia sa začali obiehať v určenej kolone... a čo... už maju BAN na 3 dni, ale to u vas nema asi zmysel ked sem na forum chodi tolko ludi, co mam ja na jednej ruke !
Od predminuleho zrazu mame k dispozicii letisko pre modelarske lietadlá, je tam kopu placu, je to oficialne, nik nas odtial nemoze vyhodit, ale to by vela ludi odradilo, no mi tu v PB sme ochotny dat 6eur za priestor, kde mozme byt cely den.
Najblizsi zraz AFClubu bude dufam taktiez na letisku, a i z Dídžejom Twisted Evil a cena za vstup sa bude este riesit z majitelom letiska. Gril , pitie samozrejmostou,kto si pri vstupe priplati za obcerstvenie, ten dostane lístok na základe ktorého si môže vybrať z ponuky Wink
Hlavne ide oto zabavit sa, a hlavne BezPečNE !!! Sranda musi byť!
Este pripravujem videjko z terajsieho DCA zrazu, no chvilocku to potrva kedze som pracovne vyťažený...
Návrat hore Goto down
http://www.slubox.wbl.sk
ptk
Admin
Admin
ptk


Počet príspevkov : 48
Registration date : 04.02.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyUt máj 04, 2010 8:25 pm

beriem pripomienky, ale:

aj ked je Autofil mladý klub, má zázemie v obrovskom meste čo znamená nielen viac potencionálnych členov, ale aj to, že väčšinou ľudia z mesta majú možnosť a čas visieť na webe a byť napr ,,závislí,, na sledovaní stránky klubu

DCA klub je síce o dosť starší, no skladá sa z členov z pomerne malej Dubnice a okolia, čo nielen že znamená menší počet potencionálnych členov, ale aj to, že sú to väčšinou chalani ,, z garáží,, nie z internetu, preto nie sú všetci ani tu na stránke a preto na nich ani nezapôsobí dajaké zablokovanie konta na 2 dni.
Tým nechcem povedať, že autofiláci nevedia čo je garáž, len hovorím, že 70% ludí čo chodí na zraz ku nám ani nevie, že takáto stránka je. alebo o nej aj vedia, ale navšívia ju max, ked hladajú upnuté fotky po akcií. U nás sa info o zrazoch šíri skôr formou predávania správy. vačšine stačí povedať ,,v nedelu o 3tej pred billou,, a hned je každému jasné.
+ znovu sa zopakujem, aj naše akcie vedia mať formu, ale to sú tam aspoň 4 ľudia čo riadia organizáciu. v nedeľu bol Cypo sám na všetko, bo dvaja kolegovia nemohli dojsť. ja som sa to dozvedel až tu na stránke po akcií.
a neviem, do akej miery sa rozrástli už zrazy Autofilákov, no ak vám na zraz chodí toľko ľudí a áut mimo klub ako sem a vy aj napriek tomu udržíte všetko na uzde, tak klobúk dolu.

Priznávam, že momentálne je na tom Autofil s organizáciami určite oveľa lepšie, no už aj u nás sa rozbehli dajaké nápravné opatrenia spomenuté aj tu na začiatku.

a na záver chcem ešte pochváliť účasť Autofilákov na akcií v DCA
Návrat hore Goto down
http://www.my.opera.com/ptk_
azuritko_17

azuritko_17


Počet príspevkov : 15
Age : 30
Tvoje auto : Skoda Felicia
Registration date : 08.01.2009

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyUt máj 04, 2010 9:04 pm

Cypo na tomto zraze som nebol ale ak potrebujes pomoct s organizovanim tak s letakmi by som pomohl aj ja a aj tato by mohol odhanat ludi s cesty staci sa dohodnuut cafko xD
Návrat hore Goto down
JAJOSH

JAJOSH


Počet príspevkov : 266
Age : 50
Registration date : 18.01.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptySt máj 05, 2010 1:29 pm

toto co som si tu precital jednoducho mi padly sanky kua to teda co sa stalo a podotikam nie prvi raz ale cim dalej tim viac problemou a nezmestenia sa do koze viacerych ludi ma poklada na kolena a do zufalenstva neviem ci sa spravne vyjadrujem nebol som tam a to s rodinnych dôvodou a to je pre mna minus ako jeden zo zakladatelou klubu a preto sa ospravedlnujem a je mi to luto co Cypo si tam vytrpel a serie ma to hadam viac ako kdo si mysli a preto navrhujem aj dake stretko na pokec a nie riesenie veci a organizovani cez net chce to proste posedenie cize poradu co a ako a potom zverejnene pre ostatnich o dohode s porady cize formou medialnou.
Návrat hore Goto down
JAJOSH

JAJOSH


Počet príspevkov : 266
Age : 50
Registration date : 18.01.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptySt máj 05, 2010 1:41 pm

...tak ze Cypo navrhujem to posedenie cas a datum miesto kde v klude spravime tu poradu co a ako dalej ak chceme existovat ako klub.
Návrat hore Goto down
JAJOSH

JAJOSH


Počet príspevkov : 266
Age : 50
Registration date : 18.01.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptySt máj 05, 2010 2:03 pm

cypo,ptk,jajosh suuuurne stretko!!! Je o com si podebatovat môj navrh. S pozdravom Radko tuningovi tatko:-)))
Návrat hore Goto down
Cypo
Admin
Admin
Cypo


Počet príspevkov : 315
Age : 33
Tvoje auto : Zatal nic ale cem BMW E36
Registration date : 16.01.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptySt máj 05, 2010 4:03 pm

urcite sa dohodneme
Návrat hore Goto down
https://tuningdca.slovakforum.net
Cypo
Admin
Admin
Cypo


Počet príspevkov : 315
Age : 33
Tvoje auto : Zatal nic ale cem BMW E36
Registration date : 16.01.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptySt máj 05, 2010 4:12 pm

len osobne si myslim ze by to chcelo este dvoch asi ,
Návrat hore Goto down
https://tuningdca.slovakforum.net
JAJOSH

JAJOSH


Počet príspevkov : 266
Age : 50
Registration date : 18.01.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptySt máj 05, 2010 7:22 pm

...jasnacka v pohode necham to na teba:-))) lol!
Návrat hore Goto down
ptk
Admin
Admin
ptk


Počet príspevkov : 48
Registration date : 04.02.2008

OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! EmptyPi máj 07, 2010 12:48 pm

súhlasím s nápadom stretnutia, rád sa zúčasním. termín navrhnite v ss Wink
Návrat hore Goto down
http://www.my.opera.com/ptk_
Sponsored content





OZNAMENIE!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: OZNAMENIE!!   OZNAMENIE!! Empty

Návrat hore Goto down
 
OZNAMENIE!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
TUNING CLUB DCA :: Fórum :: INFO-
Prejdi na: