TUNING CLUB DCA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Návrh na Členské!!!

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
JAJOSH

JAJOSH


Počet príspevkov : 266
Age : 50
Registration date : 18.01.2008

Návrh na Členské!!! Empty
OdoslaťPredmet: Návrh na Členské!!!   Návrh na Členské!!! EmptyNe máj 18, 2008 7:13 pm

...už by bolo na čase podla mna na dake to členské aby sme mohli spoločne podniknuť dake tie akciie zrazy posedenia
a veci okolo našho klubu proste zložiť sa na daky ten spoloční finanční bank ktorí nam zabezpečí dake vídavky na prevadzku klubu atď.
...prosim reagujte na tento podnet s važnosťou a hlavne sa k tomu striezvo a presne každý vyjadriťe!!!
...takže debatujme o tom!


Naposledy upravil JAJOSH dňa Po máj 26, 2008 9:59 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Cypo
Admin
Admin
Cypo


Počet príspevkov : 315
Age : 33
Tvoje auto : Zatal nic ale cem BMW E36
Registration date : 16.01.2008

Návrh na Členské!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na Členské!!!   Návrh na Členské!!! EmptyPo máj 19, 2008 3:04 pm

napad super urcite to treba zrealizovat , lenze, neviem ale myslim ze je rozdiel clen s autom a clen bez auta vies
Návrat hore Goto down
https://tuningdca.slovakforum.net
Andy_vr6
Admin
Admin
Andy_vr6


Počet príspevkov : 132
Age : 33
Tvoje auto : ....
Registration date : 16.01.2008

Návrh na Členské!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na Členské!!!   Návrh na Členské!!! EmptySt máj 21, 2008 3:03 pm

no tak treba sa dohodnuť na cene a na tom ako často by sa platilo, či mesačne, štvrťročne, ročne...
aa ešte komu by sa platilo bounce
Návrat hore Goto down
=Lubo307=
VIP
VIP
=Lubo307=


Počet príspevkov : 39
Age : 36
Tvoje auto : 4 EVER==> 2 GETHER FOR CARS ;-))
Registration date : 18.01.2008

Návrh na Členské!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na Členské!!!   Návrh na Členské!!! EmptySo máj 24, 2008 12:28 pm

no chalani tak toto sa vam nepodari zorganizovat... poznam to velmi dobre tiez som clenom jedneho zoskupenia ludi ktori zberaju clenske... lenze po pol roku sa prislo na to ze z uctu zahadne zmizli peniaze teda presnejsie cast penazi a rozhadalo sa medzi sebou 6 ludi... ak toto chcete absolvovat Smile prosim... peniaze sanedaju dobre ustrazit jedine castou kontrolou a zapisovanim do poznamok za kazde obdobie ako celkovy zozstatok a vklad... ale ja som za preco nie Smile len nie je mi dostatocne jasne co by sa z toho hradilo... napadaju ma akurat tak nalepky Smile
Návrat hore Goto down
JAJOSH

JAJOSH


Počet príspevkov : 266
Age : 50
Registration date : 18.01.2008

Návrh na Členské!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na Členské!!!   Návrh na Členské!!! EmptySo máj 24, 2008 7:15 pm

=Lubo307= napísal:
no chalani tak toto sa vam nepodari zorganizovat... poznam to velmi dobre tiez som clenom jedneho zoskupenia ludi ktori zberaju clenske... lenze po pol roku sa prislo na to ze z uctu zahadne zmizli peniaze teda presnejsie cast penazi a rozhadalo sa medzi sebou 6 ludi... ak toto chcete absolvovat Smile prosim... peniaze sanedaju dobre ustrazit jedine castou kontrolou a zapisovanim do poznamok za kazde obdobie ako celkovy zozstatok a vklad... ale ja som za preco nie Smile len nie je mi dostatocne jasne co by sa z toho hradilo... napadaju ma akurat tak nalepky Smile
...šak prave preto ty budeš POKLADNIK Very Happy
Návrat hore Goto down
Andy_vr6
Admin
Admin
Andy_vr6


Počet príspevkov : 132
Age : 33
Tvoje auto : ....
Registration date : 16.01.2008

Návrh na Členské!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na Členské!!!   Návrh na Členské!!! EmptyNe máj 25, 2008 2:06 am

..aktualny zostatok na ucte by mohol byt tu na fore, a videli by ho len členovia.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Návrh na Členské!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrh na Členské!!!   Návrh na Členské!!! Empty

Návrat hore Goto down
 
Návrh na Členské!!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
TUNING CLUB DCA :: Fórum :: INFO-
Prejdi na: